Поле на «Арені Львів» консервують

Футбольний газон стадіону готується до своєї першої зими. З осені зелена трава живилася теплом від штучного підігріву, таким чином поле підтримували у «робочому стані» для футбольних ігор.
Зараз, коли в українському футбольному чемпіонаті перерва і наступні матчі за розкладом будуть тільки навесні, полю необхідно дати відпочити. Останні декілька днів агрономи стадіону знижували температуру штучного підігріву на один-два градуси за добу. Сьогодні температура навколишнього середовища та підігріву зрівнялися і систему відключили.
Для того, щоб трава успішно перезимувала, її додатково обробили спеціальними добривами та засобами захисту від хвороб.
Як тільки всі системи охолонуть, трава, як кажуть спеціалісти, «засне». У першій половині лютого поле почнуть готувати до проведенням футбольних матчів та увімкнуть штучний підігрів.
Довідка.
До того, як стати футбольним полем на «Арені Львів», газон два роки вирощувався у Словаччині. У вересні цього року рулони доставили до Львова і розстелили на новому стадіоні. Вже за десять днів траву вперше підстригли. До зимового «консервування» поле «Арени Львів» випробувалося трьома великими подіями – концертом на відкриття та двома футбольними матчами. За результатами матчів поле отримало позитивні відгуки від спеціалістів та гравців.



