Екскурсії

12.11.2017 15:30

Екскурсія на «Арену Львів»: життя зсередини одного із найсучасніших стадіонів Європи

«Арена Львів» - один із найбільших та найсучасніших стадіонів у Європі, що на найвищому рівні прийняв Євро-2012 та став місцем проведення матчів Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Прем´єр Ліги України з футболу. Крім цього, «Арена Львів» гостино відкриває свої двері для учасників різноманітних концертів, форумів, семінарів, корпоративів, є улюбленим місцем для фешн-фотосесій та весільних зйомок.

Гості відвідають: ігрову зону, конференц-зал, блок футболістів (роздягальні, душові та масажні кімнати), флеш-зону, лави запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, ВІП-зону (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону. Серед «родзинок» екскурсії можливість посидіти на місці відомого футболіста Рональдо, приміряти футболку з автографом Андрія Шевченка, подивитись на 3D-макет стадіону чи сфотографуватися з Святославом Вакарчуком. 

Екскурсії на стадіон проходять за різними форматами, залежно від кількості осіб, які хочуть відвідати екскурсію, їх віку та зацікавлень. Мінімальна кількість відвідувачів - 2 особи.

Формати екскурсій на «Арену Львів»:

  • INDIVIDUAL – це індивідуальна екскурсія для 2-5 осіб, які отримують ексклюзивну можливість посидіти у кріслі Президента, приміряти футболки гравців національної збірної України з футболу та матимуть максимум уваги від екскурсовода. Вартість екскурсії для дорослих – 100 грн, для дітей – 50 грн. 
  • STANDART – групова екскурсія для 6-ти і більше осіб, які мають можливість оглянути усі зони стадіону, пройти шляхом футболістів, побувати на фан-секторі та на деякий час відчути себе VIP-персонами. Вартість екскурсії для дорослих – 80 грн, для дітей – 40 грн. 

Тривалість екскурсії - до 75 хв. За попередньою домовленістю також можна замовити екскурсію іноземною мовою.

Записатись на екскурсію на стадіон «Арена Львів» можна щобудня з 9.00 до 18.00 (крім днів масових заходів), а також у вихідні дні - за попереднім записом. 

Контакти для замовлення екскурсії: +38 (098) 252 11 39 (Тарас), +38 (063) 12 44 687, +38 (050) 600 63 82

Електронна пошта: office@arenalviv.com.ua.

Додаткова інформація по розділу