З “Океаном Ельзи” у Львові відзнач День Незалежності України

24.08.2014 20:00

З “Океаном Ельзи” у Львові відзнач День Незалежності України

“Океани” знову на “Арені Львів” подарують львів’янам та гостям міста особливе відчуття єдності як “на Небі”, так і ”вище Неба”. Таке пережити прагнуть тисячі шанувальників соборності України та симпатики насправді патріотичного українського рок-гурту, сильного й феєричного.

24 серпня “Океан Ельзи” у Львові - це символічно!

Купіть квитки й святкуйте Незалежність з "Океаном Ельзи"

Ще не вляглися емоції від ювілейного травневого концерту, а пристрасті щодо бажання купити квитки на серпневий “Океан Ельзи” у Львові не вщухають. Фанати масово їх скуповують в нетерплячому очікуванні наступної “океанівської” феєрії.

Поспішайте й Ви купити квитки, щоб мати гарантію участі в урочистому дійстві “Океану Ельзи” 24-го серпня, бо 31-го травня несприятлива погода з усіх сил старалася перешкодити багатьом охочим зустрітися з “Океанами”.

“Львів без дощу, як Париж без Ейфелевої вежі”(С.Вакарчук)

В останній день весни дощ просто заливав галицьку столицю, а до “Арени Львів” поспішали суцільним потоком люди, в дощовиках, під парасолями, просто без нічого над головою, з дітьми на руках, молодь і люди солідного віку. Близько сорока тисяч!

Любов не знає перешкод, лиш вірить у єднання

У любові до Святослава Вакарчука та його колег-музикантів ніщо не може спинити народ. Його талант, особливий шарм, інтелігентність, жертовна відданість Україні та музиці, особливе відчуття часу й простору - це речі, які тримають над усім: буднями, болями, втратами. Які об’єднують. І до того ж Святослав стверджує: “Я ніколи не вважав “Океан Ельзи” розважальною групою”. Однак ажіотаж навколо концертів цього гурту ніяк не стихає.

Його поважають та обожнюють

Сьогодні в руках вокаліста найпотужнішого сучасного рок-гурту України страшна сила. Він це знає, як знає й те, що йому вірять тисячі, мільйони українців. Саме вони простягають до нього руки, шаленіють від його енергетики, хочуть бачити, чути, любити сьогодні, завтра, завжди, бо їхній кумир не лукавить і не зраджує ні їх, ні Україну. Кожного разу він вибігає до своїх шанувальників легкий та усміхнений, стрибає по сцені, бавиться мікрофонною стійкою й зовсім не думає про те, як він виглядає зі сторони, а робить те, що відчуває. Просто й ніжно заливає свої тисячні аудиторії таким щирим душевним співом, від якого завмирає серце.

Галактика з живим зорепадом

То як же можна не думати про концерт улюбленого гурту - галактику з живим зорепадом, де все світиться, звучить, “...коли навколо ні душі”. А це було, коли зі Львовом прощалася цьогорічна весна, і так буде, коли відходитиме літо. Арена Львів святкує 20-річчя “Океану Ельзи” вечорами. На фоні темного неба тисячі мобільних ліхтариків рухаються в такт мелодій, темряву розпанахують прожектори і музика зриває з місць. Яке єднання ритму і сердець довжиною в 20 років!!

Це у Львові 24.08.2014 кожному з Вас радітиме “Океан Ельзи”, як радіє в спеку краплі дощу океан. Вливайтесь краплинами в його безмежжя, впивайтесь живою силою музики, драйву, любові, діліться енергетичною взаємністю з зірками як на небі, так і на землі.

Не відмовляйтесь від спокуси шаленства та свободи почуттів - купіть квитки на концерт “Океану Ельзи” у Львові!

Квитки на львівський концерт легендарного гурту - в офіційного дистриб’ютора Kasa.in.ua без жодних посередників та з гарантією автентичності.

Ви заощадите безмір позитиву!!!

Увага!  За вказівкою організатора продаж квитків обмежено - не більше 10 квитків в 1 руки!
За 48 години до початку концерту усі бронювання скасовуються!

Додаткова інформація по розділу