V LVIV MEDIA FORUM

25.05.2017 09:00

Час: 25-27 травня 

Місце: cтадіон «Арена Львів»

Львівський медіафорум — одна з найбільших подій у галузі медіа і Центрально-Східній Європі. Щороку близько 800 учасників і понад 90 спікерів з більш як 15 країн упродовж трьох днів обговорюють провідні світові медіатренди

Журналістів, блогерів, видавців та медіаменеджерів, аналітиків і студентів вже вп’яте збере Львівський Медіафорум. Найбільша медійна подія країни відбудеться 25-27 травня 2017 року у Львові.

Ювілейний V Lviv Media Forum збереже попередню концепцію: перший і частина другого форумного дня передбачають панельні дискусії навколо актуальних тенденцій розвитку медіа в Україні і за кордоном, а також доповіді і великі презентації, присвячені головним світовим медіатрендам. Натомість програму половини другого і третього форумного дня складатимуть практичні тренінги і майстер-класи.

Традиційно під час Медіафоруму відбудеться вручення Премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці», а також Лекція Свободи.

Спікерами V Lviv Media Forum стануть провідні фахівці медіаіндустрії з понад 10 країн світу.

Усі відео з попередніх років можна переглянути на офіційному каналі Lviv Media Forum у YouTube.

Організатори Львівського медіафоруму: ГО «Львівський медіафорум», Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.

Участь у форумі від 1400 грн.
Реєстрація та детальніша інформація тут 

 

 

Додаткова інформація по розділу