TEDx-Lviv

04.03.2017 10:00

Час: 4 березня 2017 р., 10:00

 Місце: "Арена Львів" (вул. Стрийська, 199, медіа-центр)

 

 

Мета конференції «Думай глобально, дій локально» показати, як місто може створювати нові творчі тенденції та розвивати різні сфери життя, а не просто слідувати глобальним трендам.

Головна мета – показати, як «маленька» людина може змінити увесь світ. В даний час Львів є столицею інновацій в Україні. У нас є найбільш інноваційні університети, підприємства та сильні start-up спільноти. Саме тому, ми залучаємо активну молодь, студентів, підприємців, бізнесменів, викладачів та всіх осіб, які будуть зацікавлені в нашій тематиці і форматі TEDу.

Ця подія стане у нагоді шанувальникам TED, які вже більше не можуть чекати на відродження цієї унікальної конференції в своєму місті. Організатори прагнуть об’єднати всіх людей, які дивляться TED відео в домашніх умовах у велику спільноту, яка генеруватиме ідеї, а не лише споживатиме готові думки. Саме тому у пріорітетах є представлення всіх сфер життя: від бізнесу та математики до театру та історії. Теми конференції зацікавлять кожного, а також репрезентують собою глобальні тенденції, які стануть простими для розуміння кожному.

Вартість квитків: 300-500 грн
Купити квиток онлайт можна тут

 

 

 

 

Додаткова інформація по розділу