PRO DCU 2019, Львів, перший етап

02.06.2019 12:00

Дата: 2 червня, 12 год
Місце: "Арена Львів"

PRO DCU 2019, Львів, перший етап

До 10 річниці Вінницької федерації VFDD відновлює Нову Національну серію змагань з дріфтингу. Видовищні перегони вкотре візьмуть старт у легендарному Львові! 

За підтримки Львівської міської ради, 1-2 червня на «Арена Львів» Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту проведе перший етап Професійної Української Дріфт-серії BELSHINA DRIFT PRO COMPETITION OF UKRAINE.
Як завжди, Львів гостино прийматиме пілотів не тільки з України, а й з європейських країн. Учасники активно готують техніку, шукають партнерів та прокидаються після зимової сплячки.
В міжсезоння українські автоспортсмени побудували багато нових дріфт-карів, тому на львів’ян і гостей міста чекають свого роду дебюти багатьох нових дріфтових проектів.  

Щодо організаційної складової, на глядачів чекає два дні змагань. Перший день присвячено тренуванням, в залежності від кількості учасників суботній таймінг також може включати кваліфікаційні заїзди. Перший день цікавий тим, що пілоти тренуються, експериментують з проходженням дистанції, з суддівським завданням. Відновлюють свої навики дріфту після зимової паузи. Нерідко трапляються помилки пілотів та ефектні креші на автомобілях. Але і цікавих одиночних та парних заїздів в перший день багато, що безумовно робить його сповненим адреналіну.
Основний день змагань – 2 червня (неділя). В цей день учасники дріфтових баталій будуть змагатися за звання переможця першого етапу та за призовий фонд номіналом 100000 грн.!!!  

А глядачі, що придбали квитки у попередньому продажі, зможуть стати учасниками розіграшу IPHONE XS MAX та ще 10 цінних призів. Подарунки будуть розіграні прямо під час офіційної церемонії відкриття змагань.
Традиційно організатори подбають і про необхідну інфраструктуру для гостей заходу. Виїзна торгівля, вільний вхід в сервіс-парк, різні активності та розіграші, виставка спортивної техніки, можливість придбання сувенірної продукції – кепок, футболок, світшотів та іншої атрибутики дріфтингу.
Тож не пропустіть! На вас чекає новий сезон професійного дріфту: нові правила участі для пілотів, нові суддівські завдання, нові дріфтові проекти, нові можливості для глядачів. До зустрічі!


Додаткова інформація по розділу