Перша спеціалізована конференція «Львівський екофорум. Вода та Енергія»

19.11.2015 08:30

Час: 19 листопада, 08.30 - 18.30 

Місце: cтадіон «Арена Львів», (м.Львів, вул. Стрийська, 199)

Вартість: від 1800 грн 

19 листопада 2015 року у м. Львові відбудеться «Львівський екофорум. Вода та Енергія»  – перша спеціалізована конференція, присвячена інноваціям у сфері водопідготовки, очищенню стічних вод і обробки осаду в Україні.

Зазначений захід покликаний об’єднати представників міжнародних фінансових установ, державних урядовців, експертів галузі водопровідно-каналізаційного господарства, представників бізнес-кіл, постачальників новітніх екотехнологій та створити ефективний майданчик для зустрічей, дискусій, обміну досвідом і пошуку джерел фінансування проектів. 

У межах форуму відбудуться конференц-заходи присвячені актуальним питанням у сфері водопостачання та водовідведення, інноваціям у сфері водопідготовки, очищенню стічних вод і обробки осаду. Учасники форуму матимуть нагоду ознайомитися з багаторічними напрацюваннями та отримати рекомендації міжнародних та українських експертів на наступні теми:

  • Державна політика у сфері охорони довкілля – напрями взаємодії з підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства.
  • Напрямки використання осаду   стічних вод з урахуванням сучасних європейських стандартів. Потенціал осаду, як джерела енергії та сировини. (Польща).
  • Застосування системи термо-гідролізу на очисних спорудах у Вільнюсі, Бидгощі, Мюнхені, Вашингтоні.
  • Технології зневоднення осаду на основі експериментальних досліджень у місті Тихи (Польща).
  • Новітня система видалення фосфору зі стічних вод на основі практичного досвіду установок в Чикаго і Лондоні, а також останніх експериментальних досліджень в Гдині та Познані.
  • Досвід спалювання осаду у Карлсруе, Мюнхені, Гдині, Гонконзі.
  • Впровадження новітніх технологій у водопідготовці: аерація, видалення магнію і заліза у Чикаго; знезараження води на прикладі Нью-Йорку, Роттердаму, Кракова.
  • Результати впровадження системи пошуку скритих витоків на прикладі міста Еслінген (Німеччина).
  • Синхронізація законодавства України в сфері житлово-комунального господарства з правилами та директивами ЄС. Досвід Польщі.

Контактна особа в ЛМКП «Львівводоканал»: Наталя Татух (050) 371 60 60. 

Реєстрація та програма на конференцію тут

Додаткова інформація по розділу