Markus Schulz

27.05.2016 21:00

Час: 27 травня 2016 р.

Місце: cтадіон «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199) 

Він любить Україну, а Україна любить його… 
Вони зустрічалися вже декілька разів. Але цей рік стане для них особливим - легендарний Маркус Шульц їде до Львова. 

27 травня твоє життя стане зовсім іншим, зустрічай на Арені Львів – Markus Schulz. Мрія, яка стане реальністю якщо купити квитки на рейв Markus Schulz у Львові. На його треках виросло ціле покоління, а кожний його виступ – незабутня подія для тих, хто там був. 

Маркус Шульц неодноразово доводив, що він один з найкращих у світі виконавців танцювальної музики. Безліч світових турів, хедлайнер багатьох музичних фестивалів, зокрема він мав свою власну сцену на наймасштабнішому фестивалі клубної музики Tommorowland. Він щомісяця випускає новий трек присвячений улюбленим місцям у світі. Можна впевненно сказати, що без нього, історія нашої танцювальної музики була б зовсім іншою. Він знову скучив за Україною. Маркус повертається із чудовим подарунком - новим альбомом. Одне із європейських міст, яке Шульц обрав для презентації свого альбому – Львів

27 травня ми всі станемо частиною незабутньої події, яка об’єднає тисячі молодих сердець. Завдяки організаторам Qiev Dance і Kulyk Production вперше за багато років, хоч і на одну ніч, Місто Лева стане столицею танцювальної України. Відчуйте цю атмосферу і ви – купуйте квитки на Маркуса Шульца і приходьте 27 травня на Арену Львів. 

Armada, Electronic Elements, Anjunabeats, Yoshitoshi, Global Underground, Lost Language, Renaissance, Bedrock, і це далеко не всі лейби де випускався Шульц. Depeche Mode, Karada, Gabriel & Dresden presents Motorcycle, Jewel, Book Of Love, Oceanlab, Blue Amazon, Madonna, – це частина тих, з ким працював Маркус Шульц. За останні десять років Markus Schulz вдало змішав індивідуальні образи прогресив хауса і трансу у своєму фірмовому креативно-неповторному гібридному саунді. Хочете почути його вживу? Тоді замовляйте квитки на Markus Schulz 27 травня у Львові

Вартість квитків від 140 до 400 грн

Онлайн замовлення квитків тут 

Квитки також можна замовити з доставкою через "НОВУ ПОШТУ", для цього потрібно заповнити анкету:https://goo.gl/GVbw02

Адреса кас у м. Львові: 

  • КАСА №1 (магазин “Квітка"), пл. Ринок, 14 (щоденно 10:00 – 22:00);  
  • каса Оперного театру, пр.Свободи, 28;  
  • Центральні театральні каси, пр.Свободи, 37;  
  • каса Філармонії, вул.Чайковського, 7;  
  • каса в event-hall «КІНО», пр.Чорновола, 2;   
  • каса Львівського Цирку, вул. Городоцька, 83.   
  • Каси мережі «От-От»:  пр. Свободи; вул. Федорова, кіоск біля Домініканського собору; вул. Валова, кіоск біля пам’ятника Королю Данилу. 
  • Мережа салонів мобільного звʼязку «ВУХО.КОМ»: вул. Володимира Великого, 59 В «МТС»;  вул. Чернівецька, 13, «МТС»;  вул. Джорджа Вашингтона, 8, с/м «Рукавичка»;  вул. Дорошенка, 1;  вул. Сихівська, 18, «МТС»;    вул. Любінська, 89;  пр. Свободи, 6/8, «Life».

Детальніша інформація про захід та адреси кас у інших містах України тут

Додаткова інформація по розділу