Lviv Project Management Day 2018

10.11.2018 09:00

Дата: 10 листопада
Місце: "Арена Львів"

 

Lviv Project Management Day 2018

 

10 листопада у Львові відбудеться вже класичний Lviv Project Management Day 2018. Цього разу гостинна Арена Львів прийматиме близько 500 проектних менеджерів, тімлідів, СTO, COO та CEO IT-компаній, директорів PMO і HR-директорів. Своїм досвідом ділитимуться близько 50 спікерів на 6 потоках конференції.

 


Зареєструватись можна тут - http://lv.pmday.org/

Зараз в українській IT ідустрії (разом аутсорсинговій та продуктовій) зайнято близько 130 тисяч інженерів. Срібних куль давно уже немає, а трикутник "замовник-компанія-проектний менеджер" вічний як людська цивілізація.

Ми вирішили присвятити цьогорічну львівську конференцію політичному мистецтву та організаційній зрілості середньовічної Японії.
Державність в Японії з'явилась майже одночасно з державністю в Київській Русі в VIII столітті. Певну роль зіграла ізольованість островів, але в основному завдяки культурі, організаційній зрілості та політичному мистецтву Японії вдалось опинитись однією з двої азіатських націй, котра ніколи не знала періоду колонізації. Саме політичне мистецтво та організаційна/інституційна зрілість дозволила Японії спочатку зіграти на протиріччях португальців, голландців та англійців і отримати сучасні європейські технології, а потім з 1853 по 1900 рік провести прискорену модернізацію та практично за 45 років перескочити з середньовіччя в індустріальну імперію, котра в 1904 році могла на рівних змагатись та перемагати інші великі імперії того часу, а з 1940 року і до тепер бути однією з провідних країн світу, та дати світу декілька передових PM-методологій (Канбан). Власне інституційною культурою, котра зробила можливим такі вражаючі досягнення ми і будемо надихатись на Lviv PMDay 2018 Main. 

Питання, що будуть обговорюватись на конференції:
- Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;
- Причини успіхів та невдач колег по цеху;
- Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;
- Специфіка застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;
- Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі
- Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;
- Куди далі розвиватися ПМу.

Програма конференції буде складатись з 6 потоків, серед яких і два нові потоки - Case Study та FailConf:
- РМ моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, які цікавляться новинками галузі чи хочуть поглянути на управління під новим кутом;
- Case Study - доповіді, котрі базуватимуться на власному досвіді спікерів; 
- FailConf - історії проектів, котрі не вдались. Потік присвячений антипатернам в управлінні проектами, провальним проектам, а також урокам, котрі можна винести з кожного провалу;
- Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.
- Product менеджмент - чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів

- Майстер-класи - для охочих отримати максимум навичок та практики.

Основна мета конференції:
- сприяти розвитку проектних менеджерів;
- налагодження комунікації і взаємодії між учасниками конференції;
- networking;
- зробити управління проектами більш професійним.

Спікерами на конференцію плануємо запрошувати лише практиків, в котрих за плечима 3-5 років успішного управління проектами і котрі своїм прикладом та outstanding результатами мотивують навколишніх на звершення в роботі.

Якщо ви хочете подати доповідь - https://goo.gl/PnQjRr

Організовуємо ми, Lemberg Tech Business School, за останні 10 років провели понад 100 успішних конференцій: Kyiv PMDay (www.pmday.org) , Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua), Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua), Kyiv It Outsourcing Forum (www.outsourceforum.org) - лише деякі з них. Власне за останній рік провели 14 великих подій по Україні.

Ціни від 1600 до 3200 грн в залежності від дати реєстрації, детальніше на сайті: http://lv.pmday.org

Зареєструватись можна тут:

Пакет "Стандарт": http://lv.pmday.org/registration-november-2018-standard/

Пакет "Преміум" : http://lv.pmday.org/registration-november-2018-premium/

Фото з останніх PMDay:

- Київського 2018 - https://www.facebook.com/pg/pmdayconference/photos/?tab=album&album/
- Львівського 2018: https://www.facebook.com/pg/pmdayconference/photos/?tab=album&album/
- Одеського 2018: https://www.facebook.com/pg/pmdayconference/photos/?tab=album&album/
- Харківського 2018: https://www.facebook.com/pg/pmdayconference/photos/?tab=album&album/

Презентації доповідачів з наших минулих конференцій можна знайти на нашій slideshare - https://www.slideshare.net/lvivstartup

Відео на нашому youtube-каналі - https://www.youtube.com/user/StartupLviv 

Для тих, хто дочитав анонс до кінця в мене є бонус - перший, хто зареєструється з промокодом LVPM001 отримає квиток абсолютно безкоштовно, наступні дві реєстрації з цим промокодом - йдуть з 50% дисконтом. Ну а далі - 10% знижки на реєстрацію.

Ба

Додаткова інформація по розділу