HORECASHOW 2019

05.09.2019 10:00

Дата: 5-7 вересня, 10.00
Місце: "Арена Львів"

HoReCaSHOW – це форум, найбільша професійна подія гостинності в Україні, що охоплює усі ключові напрямки розвитку готельно-ресторанного бізнесу. 
Тематичний поділ HoReCaSHOW дозволяє приділяти окрему увагу кожній аудиторії: ресторани, бари, кафе, Street food, всі типи готелів і хостелів, кейтеринг, маркетинг, HR, дизайн - для кожного створена своя програма; розгорнуто та повноцінно презентувати новинки, тренди і успішні бізнес-рішення; створювати цільові та високоякісні програми навчальних, ділових та презентаційних заходів для всіх груп фахівців індустрії HoReCa. Форум надає можливість максимально ефективно і плідно працювати експонентам та налагоджувати контакти виключно з представниками своєї цільової аудиторії. Це прогресивний майданчик ефективного нетворкінгу, аналогів якому не існує в Україні та Східній Європі. 
Наша мета – увійти у ТОП-10 найбільших світових подій сфери HoReCa для фахівців індустрії гостинності.   

Під час заходу будуть відбуватись:   
Exhibition Arena. 
Класична виставкова арена, на якій ви знайдете: провідні світові виробники високотехнологічного обладнання, текстилю, сировини, передові технології і устаткування, тобто все, що потрібно для успішного багаторічного функціонування вашого закладу! 
Усі учасники EXPO проходять ретельний компетентний відбір, щоб гарантувати відвідувачам HoReCaSHOW виключно якісний продукт провідних українських і світових виробників. Окрім класичних стендів, статичних і динамічних вітрин, на вас чекають нетворкінг-зони, а також майстер-класи і навіть чемпіонати:    

Ukrainian Rational Chefs Challenge 2019 – командні змагання серед професійних кухарів з цілої України. Це чудовий стимул для розвитку і самовдосконалення Шефів та їх команд. Конкурс який максимально розкриває таланти молодих кухарів та надихає досвідчених Шефів, адже їм є за що поборотися. 
     ·Pizza Fest - відкритий Чемпіонат України з піци. Саме тут формується національна збірна піца-майстрів, які представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу в місті Парма, Італія. Змагання проходитимуть у 5 категоріях: Неаполітанська піца, Класична піца, Індивідуальний фрістайл (піца-акробатика), Найбільша розтяжка та Найшвидша розтяжка. 
     ·Show Kitchen – майданчик майстер-класів від провідних українських кухарів, де кращі з кращих продемонструють фахові методики та поділяться своїми кейсами. 
     ·Sweet Show - NEW! – платформа майстер-класів від топових кондитерів. Освоєння найновітнішої технології та сучасні тенденції у кондитерській справі. Усі секрети, техніки та «News!» у цій галузі будуть продемонстровані для Вас! 
     ·Street food Arena. Окремий напрямок ресторанної індустрії, який живе по своїх законах і набуває все більшої популярності в світі, активно крадучи гостей у традиційних ресторацій! Висококваліфіковані кухарі демонструватимуть свої вміння у цій ніші. А ви зможете оцінити їх творіння прямо під час подіїСмакові рецептори скажуть вам спасибі і змусять чекати на нову зустріч!   

   Business Arena. 
Тисячі людей мріють про власний заклад! І тисячі людей не мають достатньо вмінь, інформації і знань для правильного початку! 
   У 2019 ми стартуємо з новим унікальним спеціалізованим майданчиком у сфері ефективних бізнес рішень, що допоможуть як правильно розпочати, так і якісно перезавантажити чи налаштувати вже діючий бізнес! Кращі з існуючих франшизи, консалтинг, фінансування, страхування ризиків, автоматизація і ІТ рішення і навіть секція дизайну і архітектури – на вас чекає справжня концентрація інтелекту, інструментів і бізнес ідей! 
   Під гаслом «Arena of the Future! » ми об'єднуємо найважливіші теми: від пошуку оптимального розташування майбутнього закладу до питань по найму і роботі з персоналом! Це реальна можливість познайомитися з готовими бізнес-рішеннями, цікавими концепціями та успішними форматами закладів, а також можливість оцінити свої перспективи та можливості. Business Arena - майданчик вигідних угод і перевірених досвідом рішень!    
   HoReCa Inside. Цього року HoReCaSHOW робить повноцінне занурення в саму суть найважливіших питань бізнесу! 
   На вас чекає серія повноцінних практикумів від найуспішніших Метрів України та світової арени. Справжній живий досвід діючих рестораторів, готельєрів та людей, які створили успішні бізнеси «тут і зараз». І чия репутація не потребує підтверджень! 
   Кожен Спікер - це реальні бізнес-історії і практичні інструменти, які допоможуть вам стати кращими!   
   TOP Chef Arena. Увага! Тут буде пекельно гаряче! Це майстер-класи від відомих і визнаних шефів з усього світу. Цей майданчик покликаний змінювати ресторанну індустрію, впливати на місцеву кулінарію і дозволити шеф-кухарям навчитись працювати, як кращі кухарі світової арени. Від Шефа в закладі залежить все! Смак і якість страв, злагоджена робота всієї кухні і швидкість обслуговування гостей. І в кінцевому результаті – рішення гостя, чи повертатися ще в даний ресторан! Саме тому шеф-кухаря підбирають раніше, ніж визначаються з приміщенням, дизайном і уявленням про меню майбутнього ресторану. CHEF – ця АРЕНА – найкраща інвестиція в тебе!   
   RestArena. Окрема зала для рестораторів, присвячених найактуальнішім питанням ресторанної тематики, а також місце для запеклих дискусій, питань-відповідей і обміну думками. 
   Протягом 3 днів відомі українські ресторатори, шеф-кухарі, дизайнери та інші топи ресторанного бізнесу. Розповідатимуть про стандарти, розвиток, тренди, просування та інсайди власного бізнесу! 
   RestArena – епіцентр знань, як для початківців, так і досвідчених рестораторів.   
   Hotel Arena. Спеціалізована зала для готелярів. Практичні поради, кейси, експертні думки від видатних фахівців ринку гостинності, що готові відкрито ділитися своїми знаннями і досвідом. На цьому майданчику ви зустрінете провідних готелярів і перших осіб індустрії гостинності України! Все про ефективний менеджмент, управління готелем та впровадження новітніх мотиваційних програм та навчанні співробітників. 
   Вчіться. Прагніть. Досягайте.   
   HR & Marketing Arena. Окрема серія справжніх практикумів, актуальних для всіх закладів гостинності! 
   Мета локації - актуальні кейси з управління і розвитку бізнесу, за допомогою роботи з персоналом, маркетингу і PR. 
   Без сучасного маркетингу і управління людьми немає бізнесу-тому цей майданчик буде точно корисним для Вас! 
   HR Персонал - найважливіший актив, від якого залежить доля всього бізнесу. На вас чекають семінари з пошуку, підбору і управління персоналом, питання мотивації, навчання і утримання команди від відомих експертів в цій галузі. 
   Marketing - Якщо тебе нема в інтернеті – ти не існуєш. Отримай повне завантаження. Будь он-лайн! Стратегії SMM, SEO, чат боти і контекст, сторітеллінг та інший актуальний онлайн інструментарій ігнорувати який ви не маєте права! Практичні поради, світові та українські тренди від фахівців, зібрані в одній локації– справжній подарунок для маркетологів і…керівників!   
   Bar Show. 1000 м2 барів, десятки лекцій і майстер класів від найкращих бартендерів України і світу на HoReCaSHOW 2019! 
   Титуловані бармени і амбасадори, власники великих мереж та засновники всесвітньо відомих алкогольних брендів розкажуть про нові тренди і тенденції. Також вони поділяться цікавими, як практичними, так і теоретичними знаннями. Освітня програма буде насиченою і пізнавальною не лише для бартендерів, а й управлінців та власників закладів сфери HoReCa. Майданчик збере провідних барменів, барист, міксологів, сомельє та пивоварів країни. Провідні світові виробники алкогольних напоїв представлять свою продукцію. Головна мета заходу є розвиток барної культури країни.  
   Тренди і тенденції, секрети і правила і …звичайно ж дегустації!   
   VIP lounge - приватна lounge територія для спікерів, партнерів та VIP гостей. Квінтесенція комфорту і корисних знайомств, окремого кейтерингу та безлімітних напоїв – все це чекає на Вас на 4ому (SKY) поверсі HoReCaSHOW.   
   Chill Zone, Увага! HoReCaSHOW це не школа, це справжнє шоу! Як на рахунок відпочинку? Щоб мозок не закипів від знань і практик, ви повинні мати час на релакс та відновлення! І для цього вам окрема локація і час! 
   Лаунж, у який ви поринаєте на шляху до Bar Show. Тут ви зможете спілкуватися з однодумцями, скуштувати напої, послухати запальні діджей-сети та відпочити! А ще, придбати запрошення на Afterparty!!   
   HoReCaSHOW Afterparty. З появою першої зірки (справжньої чи ні) діджеї розпочинають свою роботу, бари переходять в режим роботи non-stop і краще вам забути про кермо на ці 3 дні!! Веселощі не зупиняються, коли форум закривається. Насолоджуйтеся стравами, напоями та розвагами на нашому afterparty разом з VIP гостями та спікерами. Найкращі коктейлі, динамічна музика – ми перезавантажимо ваш мозок, і підготуємо до наступного не менш насиченого дня! 

*Доступ до усіх VIP послуг :
- Доступ до 4 поверху закрита VIP локація (VIP гості, спікери, організатори)
- Coffee breaks and lunches 4 поверх
- Доступ до VIP бару з безалкогольними та алкогольними напоями
- VIP-паркінг
- Окремий VIP-ліфт до 4 поверху
- Комфортабельні VIP-місця (1-2 ряд)
- Окрема стійка для реєстрації  *Student для студентів які навчаються за профілем готельно-ресторанної справи
 *Student для студентів які навчаються за профілем готельно-ресторанної справи

Додаткова інформація по розділу