Зимовий критий картинг на "Арені Львів"

02.01.2016 10:00

2 січня на стадіоні «Арена Львів» (зі сторони Кільцевої дороги) відновлює роботу найбільший картинг-клуб у Західному регіоні.

Професійний спортивний картодром, обладнаний 10 сучасними автомобілями з високими стандартами якості і безпеки. Траса довжиною понад 400 метрів дає простір для найскладніших і найвіртуозніших водійських маневрів. Швидкісні нідерландські карти з японськими двигунами «Honda» дозволяють розігнатися до 70 км/год.

Картинг є чудовим способом проведення дозвілля, що поєднує активний відпочинок і водночас є цілком безпечним і доступним навіть дітям (від 3 років є можливість катання з досвідченим інструктором).

«Арена Львів» спільно з картинг-клубом «Апекс» також забезпечує комплексне проведення власних корпоративних турнірів на картингу з розробкою індивідуального регламенту.

Вартість заїздів від 110 грн за 5 хв., двохмісний карт за 10 хв. – 250 грн. Також діє гнучка система знижок – для дітей та студентів, вівторок – жіночий день (-50%).

Детальніше з цінами на послуги картингу можна ознайомитися на сайті стадіону «Арена Львів»: http://www.arenalviv.com.ua/posluhy/kartynh-klub/.

Картинг-клуб на «Арені Львів» працюватиме з 2 січня що дня з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 21:00, а у п’ятницю – неділю і святкові дні з 11:00 до 21:00. 

Додаткова інформація по розділу