Заява для представників ЗМІ щодо можливості проведення матчу Ліги Чемпіонів "Шахтар" – "Ліон" на "Арені Львів"

12.12.2018 15:00

З метою спростувати неправдиві чутки довкола даного матчу інформуємо вас про наступні факти:
- «Арена Львів» є резервним стадіоном для ФК «Шахтар» (Донецьк) та ФК «Ворскла» (Полтава) при проведенні матчів УЄФА.
- Два матчі, згідно рішення УЄФА, були перенесені на стадіон «Олімпійський».
- Не було жодних звернень від УЄФА, ФФУ або представників ЗМІ, окрім ТК "Футбол", стосовно можливості проведення даних матчів на «Арені Львів».
- Поле знаходиться в придатному стані для проведення і передматчевих тренувань, і самих матчів, в чому можна було переконатись, подивившись на стан газону особисто, або в трансляції матчу 17-го туру УПЛ, який відбувся 02.12.18. між ФК «Львів» та ФК «Маріуполь».
- Перед матчем «Львів-Маріуполь», головний агроном ФК «Шахтар» Кобзин М. оглянув газон «Арени Львів» та проінформував керівника ДП «Арена Львів» Майбороду Ю. про те, що на його думку, футбольне поле придатне для проведення матчу Ліги Чемпіонів "Шахтар" – "Ліон".
- Система GLT (електронна фіксація голів) є в наявності і знаходиться в 
робочому стані. Єдиний елемент якого не вистачає це камери, які були демонтовані підрядниками УЄФА для профілактики. Для їх встановлення та налаштування потрібно максимум один день.

Ще раз, як і в коментарі для ТК Футбол, інформуємо, що «Арена Львів» була готова прийняти дані матчі на належному рівні!

У подальшому переконливо просимо дотримуватись професійноі етики при поширенні будь-якої інформації і керуватись фактами з першоджерел, а не слухами та неправдивими чутками.

Адміністрація стадіону «Арена Львів»

Додаткова інформація по розділу