Звук на «Арені Львів»: найвищі оцінки від експертів

21.03.2012 15:00

Спеціалісти зі звуку – експерти з різних країн і галузей –  відвідали «Арену Львів», щоб на «власні вуха» почути та оцінити якість звучання у чаші стадіону.

«Арені Львів» дійсно є чим похвалитися: звук усередині чаші стадіону забезпечують 136 акустичних систем. Кожна з них складається з декількох динаміків різної частоти.

Дев’ять акустичних систем спрямовані на поле, щоб футболісти та судді також мали змогу почути якісний звук з колонок.

 

Надзвичайно приємно бачити цей прекрасний стадіон, з барвистими сидіннями і неперевершеним звуком, – розповідає менеджер по корпоративним зв’язкам «Бош» Еріка Гьорг. –  Я справді вражена і здивована, побачивши такий прекрасний стадіон тут, і в Києві також. Чудово! Впевнена, що це буде великий успіх для вашої країни!

 

Акустичне обладнання не тільки створює красиве і потужне звучання, а й стоїть на варті безпеки глядачів.

 

Максим Стойко, фахівець зі звуку, обгрунтовує високу оцінку почутому на арені:«Звук на стадіоні виконує дві функції: перша – це супровід матчу, а друга – це якісь повідомлення. З точки зору музичності достатня кількість низьких частот, достатня музикальна акустика. З точки зору супроводу матчу дуже високий ступінь розбірливості. Це важливо, бо оператори будуть з різними голосами, можливо говорити будуть на різних мовах. І третя немаловажна частина: звукова система тут має зв'язок із системою оповіщення, тобто у випадку необхідності трансляція переривається і, слідуючи рекомендаціям оператора, люди будуть знати як себе поводити в екстрених випадках. Система повністю виконує свій функціонал».

Спеціалісти переконані, що з таким потенціалом звукова система надійно виконає усі свої завдання. Адже її потужність становить 65 кіловат, а середній рівень звукового тиску сягає 104 децибели.

>

Додаткова інформація по розділу