Жінки у важкій атлетиці: сила краси та краса сили

18.09.2012 15:00

На «Арені Львів» триває Чемпіонат світу з важкої атлетики серед майстрів, де свої сили демонструють спортсмени від 35 років. На стадіоні зібралося більше півтисячі ветеранів спорту з 45 країн світу.

Виступам жінок-важкоатлетів були присвячені півтори дні змагань. Ці спортсменки завжди у центрі уваги: адже щоб досягти добрих результатів у змаганнях, необхідно тренуватися завзято й щоденно. Чи важко бути сильнішою, ніж більшість чоловіків, поділилася з редакцією офіційного сайту «Арени Львів» 50-річна британка Сандра Сміт.

       

Знаєте що: просто зараз багато чоловіків слабкіше, тому що не тренуються взагалі, от й  виглядає так, що жінки сильніше. Порада для всіх жінок: тренуйтеся, робіть розтяжки, докладайте фізичних зусиль кожного дня, щоб підтримувати свою форму. Це дуже важливо, тому що чим доросліше ми стаємо, тим слабкішим стає тіло, спина. Я тренуюся кожного дня – розтяжка, гантелі, принаймні десять хвилин.

 

Змагання для важкоатлетів серед ветеранів спорту – не лише соціальна подія, а й справжнє запекле суперництво. У кожній віковій категорії йде боротьба на реальний результат. Перш за все – спорт:

 

Кожного разу, коли я виходжу на помост, я докладаю усі зусилля, які можу, і тільки після цього можна на вечірку», - каже пані Сандра.

 

Туристичні прогулянки та по магазинах – також тільки після змагань: така вже філософія спортсменів.

 

«Дуже хочеться потрапити на шопінг, одягнути високі підбори – звісно, не такі високі, як носять львівські дівчата, - сміється місіс Сміт.

 

Найважчі рекорди дістануться наймолодшим. В останній день змагань – 22 вересня – чоловіки з вікової категорії 35-40 років покажуть результати з підняття ваги більше двохсот кілограмів.

 

Додаткова інформація по розділу