ЄВРО на Арені Львів: сто тисяч гостей, запасне «сонечко» та незабутній футбол

22.06.2012 08:00

Євро продовжується та набирає обертів. Стадіон у Львові виконав свою місію, успішно прийнявши три захоплюючих і яскравих матчі групи «B» Європейського чемпіонату: Німеччина-Португалія, Данія-Португалія і Данія-Німеччина.

 

ЄВРО – це наш шанс для експлуатаційної команди набути унікальних знань та досвіду, яких в Україні та в світі не так просто знайти. Вже зараз ми впевнені, що зможемо проводити на «Арені Львів» будь-які події будь-якого масштабу, - зазначив директор з експлуатації стадіону Олексій Жуковін

 

Під час Чемпіонату «Арена Львів» прийняла таку кількість гостей, яка може рівнятися населенню невеликого міста: 97 920 людей. Упродовж матчів було забито 9 видовищних голів: по три на кожну команду.

 

Номер матчу

День гри

Команди

Рахунок

Кількість глядачів

4

09.06.2012

Німеччина-Португалія

1:0

32 990

11

13.06.2012

Данія-Португалія

2:3

31 840

20

17.06.2012

Данія-Німеччина

1:2

32 990

 


Футбольне поле – серце будь-якого стадіону – отримало високі оцінки від спеціалістів. За словами головного агронома «Арени Львів» Віктора Книшука, газон стабільно витримав всі навантаження – не тільки ігри, а й інтенсивні тренування. 

 

Поле гідно виконало свої завдання. Зі сторони тренерів і гравців не було жодних зауважень. Ми вклали всі свої зусилля і знання, щоб отримати найкращий результат.

 

Нова техніка стадіону для догляду за полем також зіграла важливу роль у підготовці арени до турніру. Це аератор, оприскувач, нові косарки і, звичайно, лампи для штучного освітлення та підігріву поля. Оскільки за два тижні до першого матчу у Львові встановилася похмура дощова погода, то «запасне» сонечко в арсеналі стадіонних агрономів стало у великій нагоді.

Комфорт і безпеку вболівальників забезпечувало більше 700 стюардів. Усі вони проходили спеціальні тренінги, аби надати гостям стадіону найкращий сервіс.

 

 

Почесні гості на «Арені Львів»: президент УЄФА Мішель Платіні, кронпринц датський Фредерік з дружиною, міністр інфраструктури України Борис Колесніков, тренер іспанського «Реалу» Жозе Моуріньо, тренер англійського «Арсеналу» Арсен Венгер, директор турніру УЄФА Євро 2012 в Україні Маркіян Лубківский, зірка португальського футболу Ейсебіо та багато інших. Також на останній матч подивитися гру світових зірок футболу завітали гравці команди «Металіст» з Харкова.

Починаючи з 22 червня, «Арена Львів» функціонуватиме у «звичайному» режимі. Поновляються екскурсії, послуги ресторану та конференц-залів. Також, як повідомив Олексій Жуковін, дуже скоро розпочне свою роботу інтерактивна виставка «ЄВРО у Львові», адже стадіону є багато чого показати і розповісти про цікаві моменти з життя команд і організації європейського турніру.

Додаткова інформація по розділу