Дитячий тиждень на «Арені Львів»

30.12.2011 12:30

Напередодні новорічних та різдвяних свят «Арена Львів» стала справжнім подарунком для дітей з різних куточків України.

Харківські школярі подолали тисячу кілометрів, щоб побачити чарівне місто Лева. Коли дітям пообіцяли, що вони потраплять на новий стадіон – юні мандрівники дуже зраділи. Школярі побачили роздягальні гравців, пройшли «шлях футболіста», посиділи на трибунах та піднялися у ресторан стадіону. Восьмикласник Андрій після екскурсії зізнався: 

 

«Було дуже цікаво, але трохи моторошно на верхніх трибунах – дуже високо». Але це не завадило хлопцеві обзавестися ще однією мрією: побувати на «Арені Львів» влітку, коли тут проводитимуться матчі ЄВРО. «Мені дуже сподобався ресторан, але вболівати я б хотів у центрі фанатського сектора», - поділився Андрій

.
Його друг Артем в захваті від поля, адже по ньому ходив його футбольний кумир Марко Девіч. 

 

«Дуже красивий стадіон! Ще я б дуже хотів побачити матч «Португалія-Німеччина», який буде тут проходити, підтримав би Німеччину!». 14-річний Руслан – палкий вболівальник харківського «Металіста». Але патріотизму школяру не позичати: «Карпати» - теж українська команда, тож слід вболівати і за неї!».

 А от на дітей з дрогобицького дитбудинку «Оранта» чекала приємна несподіванка: до них на екскурсію завітав воротар ФК «Карпати» Андрій Тлумак. Як стати футболістом, як «брати» м’яча, що відчуває гравець на полі під час матчу, як впливає на гру підтримка вболівальників – все цікавило маленьких «чомучок». Андрій нікого не залишив без відповіді та поділився власними враженнями про нову арену: 

 

«Дуже сильний стадіон,тут гарно грати».

 

«Я думаю, це добре, що перші екскурсії ми провели для цих дітей, - розповів директор з експлуатації стадіону Олексій Жуковін. – Це найщиріші та найемоційніші наші відвідувачі. Тож ми мали можливість не тільки показати їм арену, а й самим отримати цінний досвід від спілкування з ними».

Додаткова інформація по розділу