Директор «Арени Львів» – найкращий спортивний менеджер у віковій категорії до 35 років

17.05.2012 08:00

Саме таку нагороду присудила Олексію Жуковіну – директору з експлуатації стадіону «Арена Львів» – всесвітньо відома організація The Stadium Business Awards. Премія покликана відзначати успіхи спортивних управлінців, проектів та подій у галузі спортивного менеджменту по всьому світу.

Почесна церемонія нагородження пройшла 15 травня на урочистому гала-вечорі в італійському Турині, в приміщенні музею Nazionale dell’Automobile.

«Олексій Жуковін – один з найшвидше зростаючих професіоналів у сфері спортивної роботи в Україні»,  зазначили організатори премії у святковому прев’ю.

Окрім Олексія, у категорії «Rising Star» були номіновані ще 4 фахівця:

  • Крістофер Фіорі, event-директор стадіону у Франкфурті (Німеччина)
  • Гарі Хатчінсон, комерційний директор футбольного клубу «Сандерленд» (Великобританія)
  • Леналінн Хаузен, виконавчий директор AICP з Нюрнбергу (Німеччина)
  • Мартін Мейтін, керуючий директор європейського і великобританського філіалу «Aspire Group» (США)

 

«Кожний рік вражає нас своїм неймовірним рівнем інновацій та професіоналізму. Цей рік не став виключенням, запевнив Йєн Наттал, засновник самміту  TheStadiumBusiness. – Кандидати мають пишатися своїми досягненнями, і ми поздоровляємо їх з тим, що вони опинилися у списку номінованих».


Ця нагорода дуже почесна для мене. І, звичайно, вона якнайкраще відповідає моїй нинішній посаді і оточенню, адже колектив «Арени Львів» зростає разом з новим, молодим стадіоном. Хочу висловити подяку усім, хто причетний до створення і втілення нової ери в українському спорті, яка викликає щире захоплення у фахівців по всьому світу», – розповів Олексій Жуковін– Я представляю тут не тільки себе і свій стадіон. Я представляю Україну як новий ринок, нові можливості і нових менеджерів.

 

Інші номінації TheStadiumBusiness Awards торкаються усіх сфер управління життя спортивних споруд. Серед них: «Краще місце проведення», «Спортивна подія року», «Керівник року», «Командний гравець року» тощо. За словами організаторів, перед тим як сформувати фінальні списки номінантів, їм довелося розглянути більше тисячі претендентів.

Детальніше про TheStadiumBusiness Awards

Олексій Жуковін: біографія

 

Додаткова інформація по розділу