Чемпіонат з важкої атлетики: починають найдосвідченіші!

15.09.2012 18:00

Світовий чемпіонат серед важкоатлетів стартував! Медіацентр стадіону «Арена Львів» перетворився на справжній амфітеатр, де богатирі з 45 країн світу поміряються силами у дружній спортивній атмосфері.

Гостей і учасників змагань організатори поздоровили виступами народних колективів та співаків, також їх привітали представники міської і обласної влади Львова.

Першими свої виступи показали чоловіки з категорії М80 – досвідчені ветерани спорту у віковому проміжку 80-85 років. За словами організаторів, суддівство для поважних спортсменів таке ж вимогливе, як і для інших вікових категорій. Упорядники запевняють – переможе сильніший.

Найстаршим учасникам – франзуцу Бретаню Жаку  і німцю Розенбергу Курту  – по 84 роки. Але чимось особливим свою участь у змаганнях чоловіки не вважають. Спортсмени охоче діляться секретами активного життя у такому поважному віці. За словами пана Бретаня, треба працювати над собою.

 

Я сам доктор і тому ніколи не хворію, непокоять лише травми, отримані на змаганнях. Але я тренуюся завжди 2-3 рази на тиждень, і моє здоров’я дозволяє у такому віці працювати».

 

Український силач Петро Базюченко зі своїми колегами повністю погоджується. Свого часу чоловік неодноразово побивав рекорди з підняття гирі. Систематично не давати собі покою – ось секрет українського 82-річного богатиря.

 

«Звичайно, треба вести здоровий спосіб життя – я свою останню папіросу викурив у 14 років (сміється), іноді собі чарчину після змагань дозволяю, не більше. Безперервний спортивний стаж у мене вже 63 роки».

 

Чемпіонат триватиме тиждень, до 22 вересня. Закінчать змагання спортсмени наймолодшої "ветеранської" вікової категорії - 35 років. Вхід для вболівальників безкоштовний. Он-лайн трансляцію змагань можна дивитися на сайті організаторів.

Додаткова інформація по розділу