ВІДКРИТО АКРЕДИТАЦІЮ НА МАТЧІ ЗБІРНИХ УКРАЇНА - ДАНІЯ, УКРАЇНА - ШВЕЦІЯ

31.05.2018 15:30

 

Прес-служба ФФУ оголошує про початок акредитації представників засобів масової інформації на червневі матчі національної жіночої збірної команди України у відбірному циклі чемпіонату світу 2019 року.

8-го та 12 червня головна жіноча команда країни проводитиме матчі відбору на ЧС-2019 проти Данії та Швеції відповідно. Обидва поєдинки відбудуться у Львові на стадіоні «Арена Львів». Час початку обох матчів — о 19.00. 
Останній день прийому заявок — 7 червня (14:00).

Отримати акредитації на матчі можна буде у день першого матчу, 8 червня з 12.00 до 13.00у приміщенні Львівської обласної федерації футболу (м. Львів, площа Яворського, 1).

У зв’язку із запуском оновленої версії сайту ФФУ та нової платформи акредитації представників мас-медіа, а також для уточнення даних просимо журналістів повторно пройти процедуру реєстрації в розділі «Реєстрація».
Після активації акаунту надійде повідомлення на пошту, після цього представники ЗМІ матимуть змогу вибрати подію у розділі «Акредитація» у власному кабінеті.  
Реєстрація кожного представника ЗМІ є одноразовою, акредитація ж на кожну наступну подію — унікальною. Анонси про акредитацію зареєстрований користувач буде отримувати на електронну адресу, вказану при реєстрації. Якщо під час реєстрації виникли питання, зателефонуйте за номером +38 044 521 05 33, або напишіть нам на media@ffu.org.ua.
Якщо ви вже реєструвалися на Кубок України, то увійдіть у систему в розділі «Акредитація» й подайте заявку на подію.
 

Додаткова інформація по розділу