"Олімпік" зробив ще один крок до Єврокубків на газоні "Арени Львів"

25.02.2017 17:00

Свій перший домашній матч після двохмісячної перерви "Олімпік" провів проти "Сталі", на тимчасово домашній «Арені Львів».

«Сталевари» підійшли до цього матчу з особливим налаштуванням, адже взимку змінили тренера, тому кожен з футболістів хотів зарекомендувати себе в очах Леоніда Кучука. А для "олімпійців" цей матч мав принципове значення з турнірної точки зору, адже команда змагається за потрапляння у шестірку найсильніших.

Початок поєдинку активніше провів "Олімпік", який на правах господарів поля більше атакував та старався створити наступ на ворота кам"янчан. Постійно боровся за м"яч Матяж, а Моха і Шестаков старались за рахунок швидкості та маневреності прорватись до воріт суперника з флангів. «Сталь» атакувла рідше, але при цьому намагалась використати кожен стандарт. У одном з епізодів Стаменкович навіть потрапив у перекладину. 

На перерву донеччани могли б піти з перевагою, але Гошкодеря, отримавши чудову передачу від Мохи, головою не потрапив у ворота, а Шестаков з вигідної позиції пробив вище воріт. 

У другому таймі несподівано почалася заметіль, але сніг швидко припинився і команди продовжили боротьбу. Щоправда поле стало дещо слизьким і суперники почали бити здалеку. Удар Каленчука у красивому стрибку відбив Махарадзе, а вистріли Шабанова і Мохи виявились неточними. 

У подальшому дві команди не змогли створити небезпечних моментів біля воріт один одного, не допомогла навіть заміна. У підсумку, зустріч завершилась безгольовою нічиєю, а "олімпійці" здобули своє перше очко у весняній частині сезону. 

За матеріалами прес-служби ФК "Олімпік"

Додаткова інформація по розділу