На «Арені Львів» пройшли показові навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

05.02.2016 14:00

Cьогодні, 5 лютого, на «Арена Львів» відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту Львівської області з проведенням показових навчань з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Захід пройшов під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. До участі були залучені пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області, 2-й спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України, ГУ національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у м. Львові, КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф» та інші служби.

Загалом було проведено комплексні показові навчання із демонстрацією зразків техніки та засобів механізації, елементів пункту управління та життєзабезпечення у польових умовах.

Зокрема, під час проведення навчань були виконані:

• аварійно-рятувальні роботи за наслідками ДТП при перевезенні хімічно-небезпечних речовин та виявленні джерела іонізуючого випромінювання;

• гасіння умовної пожежі;

• рятування людей на висотах за допомогою пожежних автодрабин та колінчастих підйомників;

• рятування людей з використанням альпіністського спорядження;

• евакуація потерпілих;

• розгортання та робота сортувального майданчика для потерпілих на догоспітальному етапі;

• охорона громадського порядку та регулювання дорожнього руху.

Як зазначили у прес-службі ДСНС у Львівській області, навчання пройшли успішно і дозволили відпрацювали злагоджену взаємодію між відповідними службами стадіону та ДСНС області й відшліфувати рятувальникам свою майстерність в умовах близьких до реальних. 

Додаткова інформація по розділу