"Карпати" запрошують на автопробіг

09.03.2016 19:00

Важко уявити домашній матч «Карпат» без автофанів. У серпні цього року фанати на автомобілях святкуватимуть 10-у річницю з моменту першого виїзду! Наприкінці серпня 2006-го автофани вперше вирушили за командою і з того часу завжди і всюди підтримують «зелено-білих». Не стане виключенням і поєдинок на «Арені Львів», що відбудеться у п’ятницю, 11 березня.

«Автопробіг перед грою з «Динамо» стане для нас 163-м, – розповідає один з лідерів автофанів Шеф. – Цей пробіг буде доволі незвичним, адже матч відбудеться у будній день. А це означає, що дороги у місті будуть суттєво завантажені. Збір призначено на АЗС в районі «Бомби» на проспекті Чорновола. Стартуємо о 17:20».

Традиційно автофани вирушать на базу клубу у Брюховичі, звідки супроводжуватимуть команду до «Арени Львів». 

«Наш автопробіг – це ще одна нагода нагадати про важливий матч тим львів’янам, які випадково забули, що о 20:00 на «Арені Львів» розпочнеться протистояння «Карпат» і «Динамо», – каже Шеф. – За попередніми даними очікуємо з десяток автомобілів. Крім того, запрошуємо всіх охочих долучитися до автопробігу і підтримати улюблену команду. «Карпатам» потрібна наша підтримка!».

Додаткова інформація по розділу