5 років стадіону "Арена Львів"!

29.10.2016 11:40

29 жовтня 2016 року стадіон "Арена Львів" відзначає 5 років від свого заснування, ми підготували підбірку найцікавіших фактів та вражаючих цифр із життя стадіону за останній рік:

  • 2016 рік став знаковим для стадіону "Арена Львів" тим, що до ігор на цьому стадіоні повернулась головна львівська команда ФК "Карпати". З лютого 2016 року усього було зіграно 11 матчів за участю "зелено-білих".
  • Також проводити свої домашні матчі на львівській арені продовжує ФК "Шахтар", з жовтня 2015 по жовтень 2016 "гірниками" було проведено 11 матчів у Чемпіонаті і Кубку України  та 10 єврокубкових матчів.
  • Окрім традиційно насиченого футбольного життя у чаші стадіону було проведено командний парний чемпіонат світу зі стронгмену «World Strongest Team» та концерт гурту "Океан Ельзи", що зібрав 45 тисяч шанувальників.
  • "Арена Львів" стає не лише місцем проведення спортивних подій, а й мультифункціональною площадкою, де проводяться ділові заходи найвищого рівнятакі як "Економічний форум", "ІТ Арена", "Львівський медіа форум", "Екологічний форум"; Загалом з жовтня 2015 по аналогічний період цього року ділові та корпоративні заходи на "Арені Львів" відвідало 141 165 осіб.
  • Нові послуги: життя стадіону не стоїть на місці, так щороку впроваджуються нові сервіси, так цього року стадіон став одним із трьох місць у Львові де надається послуга швидої реєстрації шлюбу та впроваджено екстримальну розвагу - "роуп джампінг". А для вболівальників стала доступна послуга придбання квитків та футбольні матчі та інші заходи, що проходять на стадіоні, на сайті "Арени Львів".
  • Також 2016 рік став роком рекордів для стадіону - 30 травня, стадіон «Арена Львів» був внесений до Національного реєстру рекордів за показником «Найбільша кількість проведених матчів на стадіоні впродовж 31 дня», при цьому бралась до уваги кількість матчів проведена за період: з 01.04.2016 по 01.05.2016 р. За цей час на львівській арені було зіграно 8 офіційних матчів з футболу та проведено 5 передматчевих тренувань.
  • Стадіон залишається цікавим туристичним об"єктом для львів"ян та гостей міста: проведено 536 екскурсій для 2 387 дорослих та 5 945 дітей.
  • Вдалося зберегти трудовий колектив підприємства, який на сьогодні налічує 81 особу. Усі працівники є фахівцями своєї справи, які люблять свою роботу та пишаються тим, що працюють на одному із найсучасніших стадіонів Європи.
  • У подальшому "Арена Львів" і надалі буде розвиватись як центр спортивного, культурно-розважального та ділового життя міста.

Додаткова інформація по розділу