Конференц-зали

«Арена Львів» має вісім конференц-залів, кожен з яких володіє неповторними характеристиками. Зали розраховані на кількість від 12 до 1000 осіб

Конференц-сервіс на стадіоні надається за принципом «повного циклу», починаючи з паркування автомобілів і закінчуючи технічним обладнанням обраного приміщення.

Потужні технічні можливості передбачають:

  • швидкісний Wi-Fi Інтернет
  • проектор (16:9)
  • плазмові монітори (52 дюйми) по периметру кожного залу (для демонстрації відеоконтенту)
  • навушники для синхронного перекладу
  • мікрофони для президіуму
  • переносні мікрофони для аудиторії

 

Медіацентр


площа приміщення: 832 м2
місткість: до 1000 людей
розташування: рівень 3

Найбільший конференц-зал на «Арені Львів» має оригінальне планування: робочі місця розташовані у стилі  амфітеатру, що створює чудову акустику для оратора та покращує сприйняття презентованої інформації. Саме тому це місце стане прекрасним антуражем для лекції чи мастер-класу, відеоконференції або ж навіть презентації фільму.

 

Зал для прес-конференцій 

площа приміщення: 308 м2
місткість: 180-200 людей
розташування: рівень 0
має 2 власних входи з вулиціЦей зал спроектовано для проведення інформаційно-офіційних подій: прес-конференцій, селекторних нарад, презентацій тощо.  

 

Скай-бокс

площа приміщення: 28 м2
місткість: 12 людей
розташування: рівень 4

 

Затишна кімната на 12 людей - ідеальне місце для проведення важливої розмови чи переговорів. Приміщення ВІП-класу з елегантним інтер'єром, круглим столом, власним санвузлом, міні-баром та панорамним видом на футбольне поле. Дивитись 3D-панораму скай-боксу.

 

«Мікс»

площа приміщення: 352 м2
місткість: 200-250 людей
розташування: рівень 0
має 2 власних входи з вулиці

 

Завдяки чималій площі зал «Мікс» можна форматувати під будь-що: виставку, презентацію, велику корпоративну конференцію і навіть банкет. 

 

«Міні», 2 зали

площа кожного приміщення: 30 м2
місткість: по 15 людей
розташування: рівень 1 

Затишні і комфортні кімнати для проведення ділових переговорів, невеликих презентацій та семінарів. Зали «Міні» розташовані поруч один з одним, що дозволяє провести паралельно дві споріднені події (наприклад, семінари для персоналу з різних відділів).

 

«Міді»

площа приміщення: 83 м2
місткість: 40 людей
розташування: рівень 1

 

Комфортний зал для аудиторії середніх розмірів. Завдяки своєму розташуванню та формату, налаштує ваших гостей на діловий лад і допоможе організувати справді ефективну подію. 

 

«Аудиторія»

площа приміщення: 278 м2
місткість: 100-150 людей
розташування: рівень 1 

 

Велика площа та розташування меблів на кшталт університетської аудиторії створюють мотивуючу атмосферу для плідної праці. Досконале місце для об’єднання колективу, підвищення корпоративного духу і спільної роботи великої групи людей.

Контакти для замовлення та вартість послуг на цій сторінці


Додаткова інформація по розділу