Чаша стадіону

Чаша стадіону вміщує 34 512 глядацьких місць. Футбольне поле стандартного розміру 105×68 метрів.

Натуральний газон спроектований з усіма сучасними системами підтримки поля у робочому стані цілий рік: штучний підігрів, дренаж, автоматичний полив.

 

Чаша оснащена найсучаснішим звуковим та світловим обладнанням.

Звук забезпечується 136 акустичними системами, кожна з яких має усередині по декілька колонок різного діапазону. Дев’ять таких систем спрямовані на поле для створення якісного звучання не тільки для глядачів, а й для спортсменів. Звукова система також виконує важливу роль у сценаріях  громадської безпеки і своєчасної евакуації глядачів, маючи найкращі ресурси для сповіщення і інструктажу. Середній рівень звукового тиску становить 104 децибели, потужність – 65 кіловат.

Світло у чаші подається з 288 прожекторів декількох видів, які насьогодні є накращими в світі у своєму класі. Освітлення сягає рівня 2400 люкс. Система передбачає 5 режимів умикання і освітлення.

Відеоконтент виводиться на 2 великих світлодіодних табло (по 62 м2 кожне). Табло змонтовані на північній і південній трибунах.

Місткість вкритого газону: 15 тисяч людей. Таким чином, чаша стадіону може приймати великі події (наприклад, концерти) за участю 50 тисяч глядачів.
Концерт на честь відкриття «Арени Львів» проходив саме за таким форматом: поле було вкрите
захисним пластиком, і на ньому виступило більше 2 тисяч артистів. А вже за два тижні, 15 листопада, стадіон прийняв свій перший футбольний матч – поєдинок збірних України та Австрії.

Додаткова інформація по розділу