7 Східноєвропейська конференцій з проблем стоматологічної імплантації

23.04.2015 08:00

Час: 23 - 25 квітня 2015 року

Місце: cтадіон «Арена Львів» (Стрийська, 199) 

7 Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації — це, як завжди, 4 симпозіуми, 2 дні активної роботи у секціях, одночасна робота кількох залів, пізнавальні майстер-класи, конкурси та чемпіонат, а також вперше в Україні пре-конгрес «Навчання пародонтології та імплантології в додипломній та післядипломній освіті». Ми створюємо для Вас простір для фахових дискусій, пошуку відповідей та обговорення актуальних тем, можливість ознайомитись з концепціями досвідчених практиків, відомих клініцистів та науковців.

Проведення Східноєвропейських конференцій з проблем стоматологічної імплантації у Львові — це вже добра традиція і очікувана подія. Цьогорічна, сьома, зустріч стоматологів не тільки стане достойним продовженням цих відомих міжнародних форумів, але й кроком до удосконалення.

Весняний Львів радо зустрічає наймасштабнішу стоматологічну подію, зустріч колег, однодумців, які впроваджують у практику принципи доказової медицини, сприяючи оптимізації стоматологічного лікування в Україні.

Реєстрація на конференцію 

Програма конференції

Деталі на: implantcongress.com

Додаткова інформація по розділу