Ukraine vs Czech Republic: Results and Photos

16.08.2012 15:00

Візитка львівських вболівальників – шалена підтримка і беззаперечна любов до збірної – в черговий раз приємно вразила професійних футболістів. Глядачі традиційно співали український гімн для своєї команди, дружньо запускали численні «хвилі» та аплодували без зупинки. Єдине, про що пошкодували обидва наставники національних збірних – це нулі на табло.

 

Атмосфера на стадіоні була дуже приємна, глядачі показали, як вони вболівають за свої команди, єдине, що розчарувало – те, що не було жодного результату», - розповів після матчу тренер чехів Міхел Білек.

 

 

«В цілому гра мене задовольнила, як і глядачів. Не вистачило одного – результату, тому що ми мали більше моментів, ніж збірна Чехії», - поділився головний тренер збірної України Олег Блохін.

 

Перед грою стадіон «Арена Львів» отримав відзнаку від УЄФА – за успішне проведення ЄВРО 2012.

Цей матч став визначальним для Андрія Вороніна. Гравець завершив свою кар’єру у збірній, виконавши перший удар по м’ячу. Далі матч віднині екс-гравець збірної спостерігав з трибуни. Понад тридцяти тисяч вболівальників подякували Вороніну за його спортивний внесок тривалими оплесками.

Гру з трибун спостерігали 33 153 вболівальника. 

More photos.

Additional information under section