XVIII Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців

30.05.2015 12:00

З ініціативи Управління державної охорони України та Міністерства молоді та спорту України вперше у Львові, з 30 травня до 1 червня 2015 року, за сприяння Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації, пройде відкритий XVIII Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців. На відкриття Чемпіонату запрошені перші особи України та офіційні представники європейських держав.

Частина заходів чемпіонату, а саме – подолання смуги перешкод на автомобілі, пройдуть на автомайданчику стадіону «Арена Львів» у неділю, 31 травняз 12.00-14.00

Змагання сприяють підвищенню рівня підготовки тілоохоронців, набуття практичних знань, обміну досвідом проведення охоронних заходів. Після проведення змагань планується проведення круглого столу за темою «Організація і проведення охоронних і антитерористичних заходів у сучасних умовах на Україні». Чемпіонат буде сприяти зміцненню дружби і співпраці між силовими структурами України, укріпленню взаємодії між правоохоронними органами у боротьбі із злочинністю, також розвитку службово-прикладних  видів спорту в нашій державі в скрутні часи.

В змаганнях відкритого XVIII Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців візьмуть участь 24 команди, серед яких будуть команди з Білорусі, Молдови, Болгарії та Румунії. Протягом трьох днів учасники змагатимуться в демонстрації прийомів захисту під час пішого супроводу VIP та прийомів рукопашного бою на площі Адама Міцкевича, шукатимуть «вибухові пристрої» в автомобілі та показуватимуть майстерність подолання смуги перешкод на автомобілях на автомайданчику стадіону «Арена Львів» та виконуватимуть стрілецькі завдання з індивідуальної швидкісної стрільби з різних положень та в «терористів» з автомобіля,  під час пішого супроводу VIP групою охоронців.

З повною програмою змагань XVIII відкритого Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців можна ознайомитись тут.

Додаткова інформація по розділу