Відкриття VIII спеціалізованої виставки «АгроТехніка-2015» на «Арені Львів»

04.03.2015 13:00

Сьогодні об 11.00 на стадіоні "Арена Львів" відбулося офіційне відкриття VIII спеціалізованої виставки «АгроТехніка-2015»

Цьогоріч виставка вперше проходить на новій локації - стадіоні "Арена Львів", що дозволило представити тут на відкритих площадках великогабаритну сільськогосподарську техніку.

Учасниками виставки "АгроТехніка-2015" стало понад 50 компаній, при цьому розширилась і географія заходу. На виставці представлені фірми з Мелітополя, Полтави, Кіровоградської обл., Северодонецька та ін.

З вітальним словом до усіх учасників та гостей виставки звернувся Заступник  директора департаменту Агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Роман Андрійович Верещинський, а також відзначив дипломами кращих аграрії Львівщини.  

Експозиція «Агротехніка 2015»: сільгосптехніка – трактори,  міні-трактори, мотоблоки, культиватори, плуги, сівалки, косарки, обприскувачі, картоплесаджалки, причіпи, копачки, машини для очищення та сепарування зерна, зернометачі, запчастини, також будуть представлені засоби захисту рослин та  добрива, обладнання для тваринництва, для переробки біомаси, кормоподрібнювачі, кормозмішувачі,  насіння, саджанці, квіти, інша сільгосппродукція та сучасні проекти в сільському господарстві. Великим попитом у відвідувачів користуються саджанці рослин та широкий вибір насіння за цінами виробника. 

Виставка триватиме до 6 березняВхід на виставку "АгроТехніка-2015" для відвдувачів безкоштовний

Додаткова інформація по розділу