Кастинг Міжнародного Тижня моди Merсedes-Benz Kiev Fashion Days на «Арені Львів»

03.02.2015 15:30
  1. Час: 23 і 24 лютого з 12:00 до 17:00
  2. Місце: Стадіон «Арена Львів», медіа-центр (вхід з паркінгу Р2)   
  3. Вартість: безкоштовно
  4.  
  1. 23 та 24 лютого у медіа-центрі стадіону «Арена Львів» пройде кастинг моделей для Міжнародного Тижня моди Merсedes-Benz Kiev Fashion Days. Участь у кастингу зможуть взяти дівчата, які хочуть пов'язати своє життя з модельним бізнесом і стати зіркою світових подіумів. Всеукраїнський кастинг-тур пройде у 7 містах України: Львові, Одесі, Кременчузі, Полтаві, Запоріжжі, Черкасах, Києві

  2. У кожному з міст на учасниць кастингу також чекає фотосесія від одного із найперспективніших фотографів України - Ярослава Бугая, який відомий співпрацею з журналом Vogue Italia та ін. 

Дівчата, які пройдуть кастинг, візьмуть участь у показах найуспішніших українських дизайнерів під час Міжнародного тижня моди Merсedes-Benz Kiev Fashion Days, який відбудеться 26 - 29 березня в Києві, що дасть гарний старт в їхній модельній кар´єрі. Витрати на проїзд та проживання для переможниць кастингу беруть на себе організатори. 

Найперспективнішим дівчатам буде надана можливість зробити фотосесію у кращих фотографів України. Також паралельно пройде відбір моделей на зйомку рекламних кампаній для міжнародної платформи дизайнерів Fashion Scout Kiev і трейд - шоу Level's , а також для зйомок лукбука дизайнерів, які представили колекції на Merсedes - Benz Kiev Fashion Days .

Детальніша інформація про кастинг

Реєстрація на кастинг Merсedes-Benz Kiev Fashion Days на «Арені Львів»: info@mbfashionweek-kiev.com.

Додаткова інформація по розділу