Екскурсії на стадіон "Арена Львів"

01.09.2015 13:00

Осінь - час, коли усі повертаються до звичайного ритму життя: робота, навчання тощо. Урізноманітьте свої будні та будні своїх дітей разом відвідавши головний львівський стадіон - "Арена Львів"!  

Час проведення екскурсій: у будні з 9.00 до 18.00 (крім днів масових заходів). 

Попередній запис на за тел.: (067) 670 72 31, (063) 12 44 687, (050) 60 06 382. 

Місце: cтадіон «Арена Львів» (Стрийська, 199) 

Вартість квитків: від 20 грн (діти), від 40 грн - дорослі. 

  • до 6 років – безкоштовно;
  • 6 – 16 років – діти;
  • від 16 років – дорослі. 

«Арена Львів» - один із найбільших та найсучасніших стадіонів у Європі, що на найвищому рівні прийняв Євро-2012, а сьогодні є домашньою ареною футбольного клубу «Шахтар» та місцем проведення матчів Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Прем´єр Ліги України з футболу.

Крім цього, «Арена Львів» гостино відкриває свої двері для учасників різноманітних концертів, міжнародних форумів та семінарів, корпоративів, а також є улюбленим місцем для фешн-фотосесій та весільних зйомок.

Гості відвідають: ігрову зону, конференц-зал, блок футболістів (роздягальні, душові та масажні кімнати), флеш-зону, лави запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, VIP-зону (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону.

Серед «родзинок» екскурсії можливість посидіти на місці відомих футболістів, приміряти футболки зірок футболу чи сфотографуватися з Святославом Вакарчуком.

Екскурсії на стадіон відбуватись за різними форматами, залежно від кількості осіб, які хочуть відвідати екскурсію, їх віку та зацікавлень. Детальніше з форматами та вартістю екскурсій можна ознайомитись тут.

Тривалість екскурсії - 1 год 15 хв.

Є можливість додаткового замовлення трансферу та харчування.

Під час екскурсії дозволена безкоштовна фотозйомка непрофесійною фототехнікою, так що захопіть із собою фотоапарати, щоб похизуватися ексклюзивними кадрами своїм друзям. 

Додаткова інформація по розділу